Sigma Video Białystok

Od 17 lat pracując wspólnie dokumentujemy różne uroczystości.

Naszą specjalnością jest wykonywanie reportaży z uroczystości weselnych, co daje nam satysfakcję i środki na życie. Wkładamy swoje serce i zaangażowanie w każdą bez wyjątku uroczystość. Każdą młodą Parę traktujemy indywidualnie, starając się dać z siebie wszystko, aby efekt był jak najlepszy. Osobiście wykonujemy każde zlecenie zarówno z – możecie być państwo spokojni, że zobaczycie właśnie nas na uroczystości, bo zawsze sami wykonujemy wszystkie umowy. Czasami w przypadku drugiej kamery zatrudniamy pomocnika i pracujemy w trójkę.

Znamy wiele pięknych miejsc do wykonania z pleneru – w naszym towarzystwie poczujecie się Państwo rozluźnieni i spokojni. Jednak nie chodzi przecież o państwa spokój i dobre samopoczucie tylko o dobry materiał wykonany niekiedy w ogromnym upale lub dużym mrozie.

Dlatego liczymy na współpracę i prosimy o zaufanie, a końcowy efekt zadowoli Państwa w 100%.

null

null

Jesteśmy przygotowani na różne niespodzianki. Zawsze posiadamy zapasową na wypadek różnych losowych sytuacji. Nigdy nie zaliczyliśmy wpadki z powodu awarii sprzętu. Służymy dobrą radą i doświadczeniem, w ekstremalnych sytuacjach zawsze wiemy co robić aby finalny materiał był jak najlepszy. Proszę mieć to na uwadze decydując się na podpisanie umowy.

Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług i polecicie nas swoim znajomym. Przemawia za nami nasze doświadczenie w wideofilmowaniu oraz profesjonalnej fotografii ślubnej. Wideofilmowanie i fotografię oferujemy na terenie województwa podlaskiego (głównie Białystok, Łomża, Bielsk Podlaski). Jednak nie ograniczamy się tylko do regionu białostockiego. Naszymi klientami coraz częściej są pary z województwa mazowieckiego (Warszawa, Zielonki, Marki) oraz łódzkiego oraz lubelskiego.

Posiadamy aktualne upoważnienie Kurii Biskupiej do filmowania i wykonywanie fotografii. Dzięki temu nie mamy problemów z proboszczami świątyń w których przychodzi nam pracować.

Dodatkowym profilem naszej działalności jest fotografia eventowo-estradowa, gdzie możemy pokazać ciekawych ludzi z pierwszych stron gazet.

Współpracowaliśmy między innymi z :

Budką Suflera, Lombardem, Czesławem Mozzilem, Kabaretem Neonówka, Ewą Wachowicz, Zespołem Piersi, Izabellą Trojanowską, Felicjanem Andrzejczakiem, Cezarym Pazurą, Jackiem Rozenkiem, Blue Cafe, Sylwią Grzeszczak, Marylą Rodowicz, Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem, Patrycją Markowską, Dorotą Gardias, Krystyną Prońko. Zespołem Raz Dwa Trzy, Dziubek Bandem, Jerzym Kryszakiem, Zespołem  Oldbreakout,Zenkiem Martyniukiem, Jorgussem, Bastą, Jurkiem Owsiakiem, Radkiem Majdanem, Piotrem Adamczykiem, Małgorzatą Rozenek, Agnieszką Dygant.

Obszar naszej pracy obejmuje województwa:

  • Podlaskie -Białystok -nasza siedziba .
  • Mazowieckie
  • Łódzkie
  • Warmińsko-Mazurskie
  • Inne obszary Polski oraz świata powiększone o koszty dojazdu i zakwaterowania.

Cała produkcja materiału Video-Foto odbywa się w naszym studio. Wykonujemy sami wszystkie zlecenia łącznie z profesjonalną edycją wideo. Na życzenie montujemy materiał z uczestnictwem zleceniodawcy.